سایت تبلیغاتی نیازجو
سایت تبلیغاتی نیازجو
پودر کائولین اسپیدان جهت مصارف کشاورزی-پودر میکرونیزه کائولین معادن کائولین قلندرکوه و نادر فردوس-سایت تبلیغاتی نیازجو

    پودر کائولین میکرونیزه شرکت اسپیدان

   لطفا در هنگام تماس بگویید آگهی را  در نیازجو دیده اید.

معرفی پودر کائولین

کائولین یک ماده معدنی طبیعی است که در صنعت کشاورزی ارگانیک به خوبی جواب داده است. در مقایسه با سموم شیمیایی ، کائولین دارای ماندگاری بیشتری است و هیچ گونه مواد مضر مانند کلر و آهک را برای درختان و گیاهان ندارد. استفاده از کائولین در باغات پسته می تواند به طور قابل توجهی جمعیت آفاتی مانند پسیل را کاهش داده و درختان انار را از کرم گلوگاه و باغات سیب را از کرم سیب زیان بار محافظت کند ، همه اینها بدون ایجاد آسیب و خطر برای محیط زیست بوده . کائولین می تواند به عنوان یک پوشش حفاظتی عمل کند و درختان و گیاهان را در برابر اشعه های مضر نور نیز محافظت کند .

عملکرد پودر کائولین

لایه سفیدی که پس از پاشش کائولین بر روی گیاهان و درختان تشکیل می شود ، عامل اصلی در دور شدن حشرات از باغات و مزارع است . این لایه با چسبیدن به پاهای حشرات ، آنها را مزاحمت و آزار می دهد و باعث فرار آنها می شود . همچنین ، این لایه تعادل حشرات را به هم می زند و در نتیجه حشرات و آفات فرار میکنند . لایه کائولین می تواند نور را از خود منعکس کرده و باعث گمراهی حشرات و آفات در تشخیص میزبان شود  ، در نتیجه خسارت و تخم گذاری آن ها کاهش می یابد .

نحوه مصرف پودر کائولین کشاورزی

پنجاه گرم پودر کائولین را در هر لیتر آب حل کرده و مخلوط کنید ، سپس مطمئن شوید که پودر کائولین به طور کامل در آب حل شده و محلول به طور یکنواخت مخلوط شده است. برای این کار ، می توانید از سمپاش مجهز به میکسر استفاده کنید تا پودر به طور کامل معلق شود. حین پاشیدن پودر ، مطمئن شوید که اندام هوایی گیاهان به طور کامل پوشش داده می شود . این می تواند با تنظیم فشار مناسب در سمپاش و استفاده از نازل های مناسب برای پاشش انجام شود . توجه داشته باشید که در صورتی که باران ببارد یا گیاهان رشد کنند ، ممکن است نیاز به تکرار پاشش پودر کائولین وجود داشته باشد. برای پوشش بهتر محصول بر روی گیاهان چرب مانند مرکبات ، صابون محلول پاشی به میزان یکصد سی سی به ازای هر  لیتر به دوغاب پودر اضافه شود.

شماره های تماس : 09155343525 _ 09155344541

آدرس معدن: خراسان جنوبی، ۵۵ کیلومتری جنوب شهرستان فردوس

آدرس کارخانه : خراسان جنوبی، شهرستان فردوس،شهرک صنعتی فردوس

سایت : www.kaolinferdows.com

پودر کائولین اسپیدان جهت مصارف کشاورزی-پودر میکرونیزه کائولین معادن کائولین قلندرکوه و نادر فردوس-سایت تبلیغاتی نیازجو

گالری تصاویر

دسته بندی مشاغل

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *