سایت تبلیغاتی نیازجو
تماس بگیرید
شماره آگهی: 5204
سایت تبلیغاتی نیازجو
کارخانه برنج اول

توضیحات آگهی

کارخانه شالیکوبی اسماعیلی، در سال 1364 توسط حاج عبدالحسین اسماعیلی در منطقه فریدونکنار مازندران تاسیس شد. این کارخانه با ظرفیت تبدیلی 20 تن شلتوک به برنج سفید و خشک کن بتنی، بهمراه تجهیزات برق آلمان، در مساحت 700 مترمربع مورد بهره برداری قرار گرفته است.
✅ دهه پس از خدمات، تجهیزات و دستگاه ها با ارتقای 50 درصدی به فعالیت خود ادامه داد بطوری که ظرفیت تولیدی کارخانه به 40 تن هم می رسید. در فرایند تغییرات کشاورزی مکانیزه از درو کردن سنتی به کمباین خودتراش، بدلیل رطوبت شالی، تجهیزات همچنان باید توسعه می یافت.
⭕️در اواخر دهه 1380، ظرفیت خشک کن افزایش دوبرابری را تجربه کرده است کشاورزان و نیروی کار بیشتری در اختیار کارخانه قرار گرفته بودند که تا به امروز بیش از 15 نفر در این مجموعه فعالیت می کنند. محصولات تولید شده نیز بدلیل کمبود فضای انبار به سرعت توسط تاجران برنج استان مازندران به انبارهای شهرستانی منتقل می گشت.
❇️سرانجام پس از 30 سال، کارخانه به فرزند موسس، حاج علیرضا واگذار می گردد با رونق و پیشرفت مدرنیزاسیون، تمامی دستگاه ها بروز شدند، و فرآیند چند مرحله ای تبدیلی به بیش از ده مرحله ترقی یافت که این مکانیزم موجب چشمگیر کاهش ضایعات برنج می شود. در این میان حجم انبار نیز، بیش از 1400 مترمربع گسترش داده شده است.
بنابرین ظرفیت کارخانه شالی و برنج اسماعیلی، امروز به 50 الی 70 تن رسیده است و به لطف کیفیت و مدیریت هوشمند سیستم مدرن، محصولات تولیدی ما، در اختیار تاجران بزرگ برنج، نظیر حاجی فلاح، صالحی، ترنیان، علیزاده، مقدم و… است.
✅در سال های اخیر، براساس حمایت از حقوق مصرف کننده و توسعه برندینگ محصولات صنایع غذایی، ما با پشتکار نسل اول و تجربه نسل دوم و نیرومندی نسل سوم، سعی می نماییم، برنج اعلاء و ممتاز کارخانه را بصورت مستقیم در اختیار مشتریان مصرف خانگی، رستورانی و تالار و آشپزخانه ها قرار دهیم.
حضور در جشنواره های صنایع غذایی و همکاری با برخی از رستوران های بزرگ و سنت خانه ها، همواره موجب افتخار و سربلندی ماست این اعتماد مدیون 35 سال تجربه ای است اکتسابی، در میان خانواده ای کشاورز و حامی. شما می توانید جهت بازدید از کارخانه و محصولات در زمان تولید برنج و بسته بندی محصول به آدرس ما مراجعه کنید، تا وعده ای مهمان ما باشید.
⭕️✅❇️دفتر فروش ما در ساختمان جدید، در جاده فریدونکنار به سمت محمودآباد، انتهای سرخرود واقع شده است. ملاقات با شما برایمان بسیار ارزشمند است. هرگاه بحث از کیفیت تغذیه می شود، محصولات سالم و ارگانیک جایگاه ویژه ای می یابند برنج اول محصولی از شالیزارهای منطقه دابوی فریدونکنار است، که از بهترین عطر و طعم برخوردار است.
01144854208