سایت تبلیغاتی نیازجو
سایت تبلیغاتی نیازجو
ثبت نام سهام حامی شروع شد مدت و ظرفیت محدود

توضیحات آگهی

ثبت نام سهام حامی شروع شد مدت و ظرفیت محدود

ثبت نام سامانه حامی شروع شد کافیه فقط در گوگل عبارت سهام حامی رو جستجو کنید و در نتیجه اولین وب سایت وارد سامانه شوید و ثبت نام کنید یا به نزدیک ترین کافی نت محل زندگی رفته و ثبت نام را انجام بدهید و سالانه سود دریافت کنید راستی مدت و ظرفیت محدوده پس عجله کنید.

زمانی که سهام عدالت به روی کار آمد خیلی از مردمان کشور جدی نگرفتند این رویداد را ولی خیلی ها ثبت نام کردند بعد از گذشت چند سال سهام عدالت سالانه مبالغ متغیری را برای کسانی که ثبت نام کرده بودند. واریز کرد و اشخاصی که ثبت نام نکرده بودند تازه به فکر ثبت نام افتاده بودند ولی دیگه دیر شده بود و احساس پریشانی و پشیمانی کردند چون زمان و ظرفیت محدود بود. اما در سامانه حامی هیچ گونه حد و مرزی ندارد. و هر شخص فقط یک بار قادر است در سامانه ثبت نام کرده و با خرید اپلیکیشن تحت حمایت حامی ، علاوه بر خرید یک اپلیکیشن اختصاصی صاحب بخشی از سهام تمام اپلیکیشن های تحت پوشش حامی می شوید.

حالا شاید میپرسید کار حامی چیست ؟ شما در حامی با ثبت نام و خرید اپلیکیشن های تحت حمایت حامی هم صاحب اپلیکیشن های پرکاربرد حامی می شوید و هم یک حامی می شوید . ۷۵ درصد سود حاصل از تمام فعالیت ها در سال به حساب حامیان واریز می شود و یک موقعیت عالی برای تمام مردم کشور عزیزمان است. حامی بیشترین فعالیت خود را در بخش استارت آپ های نوپا که آینده کشور و مردم را بهتر می سازد اختصاص می دهد و به پیشرفت هر چه بیشتر کشور کمک میکند.

https://haame.ir