سایت تبلیغاتی نیازجو
سایت تبلیغاتی نیازجو

طراحی سایت اقساطی برای کمک به کسب و کارهایی که نیاز به طراحی سایت و شروع کسب و کار اینترنتی دارند فرصت مناسبی می باشد که با کمترین بودجه و به صورت اقساطی می توانند وب سایت خود را داشته باشند. ما در سایت نیازجو با هدف کمک به ارتقا کسب و کارها ، طراحی سایت شما را به صورت قسطی ، کاملا غیرحضوری ، بدون نیاز به چک و سفته ، بدون ضامن ، انجام میدهیم.

طراحی سایت اقساطی بدون چک و ضامن-سایت تبلیغاتی نیازجو

برای معرفی خدمات کسب و کار ، معرفی شرکتها و یا فروشگاه، داشتن وب سایت می تواند به راحتی خدمات و محصولات را به فروش برساند. مشتری با مراجعه به وب سایت شما ، بدون محدودیت در طول شبانه روز و در هر ساعتی می تواند توضیحات مورد نیازش را در مورد یک کالا یا خدمات شما بخواندو با توجه به نوع وب سایتی که دارید می توانید کالایی را یا به فروش برسانید و یا خدماتی را ارائه دهید. هر کسب و کاری می تواند سایتی داشته باشد و بصورت آنلاین و نامحدود خدمات خود را معرفی نماید. اگر بودجه کافی ندارید می توانید از طراحی سایت اقساطی استفاده کنید. این بهترین فرصت برای ورود کسب و کار شما به فضای اینترنت با شرایط قسطی می باشد . هر روزه به تعداد رقبایتان اضافه می شود و هرچقدر شما زودتر اقدام کنید بهتر است.

سوالات متداول

مالکیت دامنه از ابتدا به نام شما ثبت می شود.

خیر ما سایت شما رو بدون نیاز به ضامن و چک طراحی میکنیم و شما هر ماه سر تایم اقساط خود را پرداخت می کنید.

شما بلافاصله بعد از پرداخت پیش پرداخت اولیه ، صاحب سایت خود می شوید و میتوانید در حین استفاده اقساط خود را پرداخت کنید

برای تمام کسب و کارها این امکان فراهم شده است تا با بودجه اولیه بسیار کمی سایت خود را راه اندازی کنند.

بله شما از سراسر کشور می توانید از این طرح استفاده کنید و تمام مراحل اینترنتی انجام خواهد شد

تعیین هزینه نهایی سایت، مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط بستگی به نوع پروژه طراحی سایت مورد نظر شما دارد. بعد از تعیین هزینه میزان اقساط و میزان پیش پرداخت اعلام می شود و شما میتوانید صاحب یک سایت شوید

خیر – هزینه نهایی طراحی سایت به صورت اقساطی ، به هیچ وجه افزایشی نخواهد داشت. طراحی سایت اقساطی برای کمک به کسب و کارهایی که نیاز به طراحی سایت و شروع کسب و کار اینترنتی دارند ایجاد شده است.

خیر – طراحی سایت اقساطی فقط در نوع پرداخت تفاوت دارد. تمام مراحل طراحی و کیفیت ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن اجرا می شود. همواره تلاش می کنیم پروژه با بهترین کیفیت ممکن به مشتری تحویل داده شود.

بله وب سایت شما کاملا سازگار و به صورت واکنش گرا جھت نمایش سایت در دسکتاپ ، موبایل ، تبلت به صورت رسپانسیو طراحی می شود.

 

بله توسعه سایت شما با توجه به نوع کاربری و نوع قالب ، قابل ارتقا می باشد.

بله – ما با توجه به فعالیت شغلی و نوع خدماتی که ارایه میدید ، راهنمایی تون میکنیم تا انتخاب درستی برای طراحی سایت داشته باشید.

ما همواره تلاش میکینم که بهترین راهکار و مشاوره رو با توجه به خدمات صنفی شما ارائه بدیم تا به بهترین شکل ممکن هزینه های تبلیغات را کاهش داده و به عنوان مشاور همواره در کنار شما خواهیم بود.

در نظر داشته باشید تمام سایت ها نیاز به یک آدرس (دامنه) و یک فضا (هاست یا سرور) دارند که این دو در دنیای اینترنت می باشد و باید به صورت سالانه تمدید شود که هزینه آن بدون احتساب سود ریالی با توجه به ارائه دهنده سرویس به شما اعلام می شود.آیتم ، یک محصول اجاره ای 

برای ما اهمیت بسیاری دارد که کسب و کارها بتوانند با اوضاع اقتصادی حال حاضر روز به روز موفق تر شوند.

طراحی سایت اقساطی برای کسب و کارها این امکان را فراهم می کند که با بودجه اولیه بسیار کمی سایت خود را راه اندازی کنند. طراحی سایت بصورت قسطی ، به استارت آپ هایی که می خواهند کسب و کار آنلاینشان را شروع کنند، کمک می کند تا بدون نگرانی از هزینه های اولیه ، بتوانند وارد دنیای آنلاین شوند و کسب و کار خود را رونق دهند.

طراحی سایت اقساطی-نیازجو

اگر به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اید و یا به فکر راه اندازی کسب و کاری هستید که نیاز به وب سایت دارد ، ما میتوانیم با شرایط مناسبی طراحی سایت شما را به صورت قسطی انجام دهیم. شما می توانید با حداقل سرمایه وب سایت اختصاصی خود را داشته باشید.

طراحی سایت اقساطی نیازجو

توجه داشته باشید هزینه نهایی طراحی سایت به صورت اقساطی ، به هیچ وجه افزایشی نخواهد داشت. تعیین مبلغ پیش پرداخت و تعداد اقساط بستگی به نوع پروژه طراحی سایت مورد نظر شما دارد. بعد از تعیین هزینه میزان اقساط و میزان پیش پرداخت اعلام می شود.

طراحی سایت اقساطی-نیازجو

سرویس طراحی سایت اقساطی ، در نوع و کیفیت با دیگر خدمات ما تفاوتی نخواهد داشت و تنها تفاوت آن در شیوه پرداخت می‌باشد که این سرویس برای توسعه و ارتقا کسب و کارها ایجاد شده است

طراحی سایت اقساطی در سایت نیازجو-نیازجو

در نظر داشته باشید برای طراحی سایت نیازی به مراجعه و قرارداد حضوری نیست تمام خدمات ما بصورت آنلاین انجام خواهد شد.

طراحی سایت اقساطی در نیازجو-نیازجو

نمونه پروژه های انجام شده

طراحی سایت لوازم آرایش بلاران-نیازجو
پروژه فروشگاه اینترنتی بلاران
طراحی سایت طراحی ناخن نینوک نیل-نیازجو
پروژه طراحی سایت نینوک نیل
طراحی سایت گرافیکی مای پی اس دی شاپ-نیازجو
پروژه فروشگاه فایل مای پی اس دی شاپ
طراحی سایت کلینیک زیبایی تیدارا-نیازجو
پروژه طراحی سایت کلینیک زیبایی تیدارا
طراحی سایت کاشت مو و ترمیم مو وان- نیازجو
پروژه طراحی سایت کاشت مو
طراحی سایت تعمیرگاهی اتوکلینیک-نیازجو
پروژه اتوکلینیک رضایی
طراحی سایت ساختمانی فراسازه امید-نیازجو
پروژه فراسازه امید
طراحی سایت پرده زبرا ویولت-نیازجو
پروژه طراحی سایت زبرا ویولت
طراحی سایت میوه آنلاین دستچینه-نیازجو
پروژه طراحی سایت میوه آنلاین

مشاوره طراحی سایت
برای راه اندازی سایت و ارتقا کسب و کارها می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید ، ما به بسیاری از کسب و کارها در این زمینه مشاوره اصولی و بهینه داده ایم
طراحی سایت ، مطابق با خدمات و انتظارات شما ایجاد خواهد شد ، ما تلاش می کنیم دانش و تجربیات خود را در قالب مشاوره به شما انتقال دهیم و به شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین پکیچ ، کمک خواهیم کرد و در این مسیر همراهی تان می کنیم.

امیدواریم در شرایط کنونی به راه اندازی یک کسب و کار نو یا گسترش کسب و کار قدیمی کمکی کرده باشیم. برای استفاده از این طرح می توانید از طریق گفتگوی آنلاین واتساپ با کارشناسان سایت نیازجو در ارتباط باشید.

جهت مشاوره تماس بگیرید

فرم درخواست برای مشاوره رایگان طراحی سایت اقساطی

فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند