سایت تبلیغاتی نیازجو
سایت تبلیغاتی نیازجو

محتوا و بیس اینگونه سایت ها دایرکتوری می باشد و با موضوع ثبت آگهی مشاغل ومعرفی خدمات تمام مشاغل فعالیت میکنند و به همین دلیل مهم،  برای کلیه خدمات ما مناسب هستند . رپورتاژها در قسمت بلاگ با دسته بندی مرتبط قرار خواهند گرفت و در برخی از سایت ها در صفحه اصلی به صورت رندوم نیز نمایش داده خواهند شد . تمام این سایت ها روز به روز در حال ارتقا و پیشرفت می باشند و این موضوع به رشد سایت شما و قوی تر شدن لینک های شما کمک می کند.

انتشار یک رپورتاژ استاندارد و غیر کپی تاثیر بسیار زیادی بر روی رنک سایت و جایگاه برندینگ شما خواهد داشت و از سوی کاربرانی که موضوع فعالیت شما رو سرچ می کنند بازدید بیشتری خواهید گرفت و گوگل به چنین محتواهایی که طبیعی ایجاد و لینک سازی اصولی داشته باشند توجه ویژه ای دارد و سایت هدف را در نتایج جستجو ارتقا داده و به تدریج بازدید سایت شما هم افزایش پیدا خواهد کرد .

رپورتاژ آگهی سایت نیازجو

در نظر داشته باشید این مورد نیاز به صبوری و تلاش شما برای ارتقا سایت نیز خواهد داشت . پیشنهاد ما این است که موازی با رپورتاژ و تبلیغات اینترنتی ، به محتوای سایت و ارتقای صفحات سایتتون اهمیت بیشتری دهید تا نتیجه بهتری بگیرید.

رپورتاژ آگهی شما باید در مورد کسب و کار و خدماتی که دارید تنظیم و منتشر شود . تعداد کلمات بین 400 الی 800 کلمه محتوای یونیک و غیر کپی و تعداد 4 تصویر با کیفیت به همراه لینکها و کلمات کلیدی در قالب یک فایل word  و pdf  برای ما ارسال نمایید و به ترتیب جای متن ، تصاویر و لینک ها را مشخص نمایید . رپورتاژ شما پس از بررسی و چنانچه مورد تایید بود در سایت مورد نظر قرار خواهد گرفت .

توجه بفرمایید امکان لینک دهی در یک مطلب به چند سایت ( دامنه ) وجود ندارد. برای نتیجه گیری بهتر پیشنهاد می گردد متن هایی که در سایت ها مندرج می کنید متنوع و مختلف باشد ( هم از نظر محتوا ، هم از نظر متن ، لینک و هم از نظر مقصد لینک )

محتوای سایت های تبلیغ دهنده در مدت تبلیغ نباید به موارد خلاف تغییر کند. ساخت و طراحی بنر بر عهده متقاضی می باشد و در صورت نیاز این کار را با هزینه طراحی انجام خواهیم داد .

رپورتاژ آگهی اگر به درستی و اصولی ایجاد و منتشر شود ، یک فرصت تبلیغاتی مستقیم را برای دسترسی به کاربران و مصرف کنندگان در قیف خرید فراهم می کند . به طور معمول ، خوانندگان با خواندن رپورتاژ آگهی به دنبال یافتن اطلاعات دقیق در مورد خدمات و یا محصول موردنظر خود هستند تا در تصمیم خرید به آنها کمک شود .

ویژگی های ثبت رپورتاژ آگهی در سایت نیازجو

بهبود سئو با رپورتاژ آگهی-سایت نیازجو
بهبود سئو
هزینه کمتر تبلیغات-سایت نیازجو
هزینه مناسب
برندسازی با رپورتاژ آگهی-سایت نیازجو
برند سازی
دیده شدن بیشتر با رپورتاژ آگهی در سایت نیازجو
دیده شدن بیشتر

برای اطلاع از تعرفه صفحه اختصاصی و شرایط سفارش و همچنین گرفتن مشاوره می توانید از دکمه تماس سریع و یا چت آنلاین واتساپ استفاده کنید.